Mükemmel Konferans

Kusursuz toplantı ve organizasyonlar için


Lara sahiline sıfır olarak konumlandırılmış tesisimiz, sıra dışı mimarisi, farklı ve kışkırtıcı iç tasarımıyla, 110.000 m2 alan üzerinde alternatif tatil isteklerinize cevap veriyor. 65.000 m2 cam alanı ile post modern mimari yapıya sahip otelimizin etrafı 1500 m2 süs havuzları ile çevrilidir. Dış cephe kaplaması renkli kompak laminantla kaplı olan tesisimiz, Antalya şehir merkezine 12 km, Antalya havaalanına ise 10km mesafededir. Misafirlerimiz Kervansaray Hotel Lara'ya geldikleri andan itibaren, verimli ve eksiksiz bir kongrenin yanı sıra, toplantı yorgunluğunu, otelin' sunduğu tüm aktivitelerden yararlanarak, dinlenerek ve eğlenerek atacaklar.


Geniş ve özel tasarlanmış açık ve kapalı alanlarımız, özel restoranlarımız, şık lobimiz, geniş bir alana kurulmuş sağlık ve spor merkezimiz, açık ve kapalı havuzlarımızla eksiksiz bir hizmet sizleri bekliyor.Tesisimizde iç mekan, sunduğu dinamik yaşam tarzı ve özgün karakteri ile modern bireylerin alternatif beklentilerini karşılamak üzere sizler için tasarlanmıştır.


Zevkinize göre ayarlayabileceğiniz ambiyans ışıklandırmalı 513 standart oda, 18 aile odası, 16 junior suit, 30 suit, 2 kral dairesi ve 6 villamızda, estetik konforun özenli birlikteliği sizleri bekliyor.


400 m2 lik alanda çeşitli masaj ve terapilerin uygulandığı masaj salonları, güzellik banyoları, güzellik merkezi, 1 büyük 4 standart jakuzi, 2 sauna, 2 buhar odası, türk hamamı, 175 m2 aletli jimnastik salonu ile siz değerli misafirlerimiz için rahatlatıcı olan her ayrıntı düşünüldü. Tesisimiz, dünya mutfaklarının tüm lezzetlerini tesisin farklı köşelirinde sizler için sergiliyor. Her çesit damak tadına hitap eden restoranın yanı sıra.  3 A’la carte restoranı, barları, snack barları, pastanesi ve şarap evi ile değişik kültürlerin lezzetlerini geniş bir yelpaze ile sunuyor. Özel yemekler için tasarlanmış olan 3 A’la Carte restoranımızda, Akdeniz mutfağından Latin mutfağına, Uzak Doğu yemeklerine kadar çeşitli alternatifler, iş yemekleriniz için, özel servislerimizle sizleri bekliyor.