Kongre Merkezi

Otelimiz içerisinde yer alan Kongre ve Toplantı Salonlarımız lobby ve resepsiyona merkezi bir konumda yer almaktadır. Teknolojinin tüm yeniliklerini bir araya getiren merkezimiz, toplam 3309 m2 büyüklüğündel5 salon ve 1425 m2 üst, 396m2 alt olmak üzere iki fuayeden oluşmaktadır.

Bölgede benzersiz 2 katlı 1960 kişilik Oditoryumumuzdan, küçük seminer odalarına, 1100m2 balo salonundan, geniş fuaye alanlarımıza kadar, toplantı ve organizasyonlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceksiniz.

Sergi ve resepsiyon etkinlikleri için ideal bir mekan olan fuaye 1425 m2 büyüklüğünde olmakla birlikte, toplam 5200 m2  büyüklüğünde olan 2 katlı kongre salonumuza otopark bölgesinden de ayrı bir giriş olanağı vardır.


Her türlü teknik ekipman desteğimizle, tüm personelimiz ve teknik uzmanlarımız organizasyonun akıcı bir şekilde geçmesi için başından sonuna kadar size yardımcı olacaklarıdır.


Lobby
180 m uzunluğunda. 4C m. genişliğindeki Atrium Lobby'mizde duvarlar ve çatı tamamen özel tamperli camlardan oluşmaktadır. Atrium lobby!nin tabanı led ışıklandırma, kayanyazı sistemlerinden oluşmaktadır. Atrium Lobby’nin restaurant kısmında müzik eşliğinde gösteriler yapılan gösteri havuzumuz bulunmaktadır.