OPAL
‘’OPAL’’ FUAYE VE KOKTEYL HOLÜ
 
Kervansaray Termal kongre ve toplantı salonlarının 2’ye ayrıldığı bölümün ilk kısmını tamamen ‘’Opal’’ toplantı salonlarına ayırmıştır. Büyük organizasyonların aynı saatlerde değişik salon ihtiyaçlarını karşılamak ve en yüksek kalitede hizmet sağlamak için tasarlanan bu konseptin girişinde kokteyl, sergi, ürün tanıtımı ve farklı prezentasyonlar için ‘’Opal Fuaye ve Kokteyl Holü’’ konuklarını karşılamakta ve en güzel içecek ve yiyecek sunumlarıyla toplantı aralarında konuklarını ağırlamaktadır.
 
 
‘’OPAL’’ KONGRE & GALA SALONU
 
‘420m² yüzölçümüne ve 2,7m yüksekliğine sahip ’Opal’’ Kongre ve Gala Salonu konuklarının talepleri doğrultusunda ’U’’ oturma düzeninde 80 kişilik toplantı organizasyonlarından sınıf düzeninde 150, banket ve tiyatro düzeninde 300 ve resepsiyon oturma düzeninde 400 kişiye kadar değişen organizasyonlara her türlü banket, tanıtım, seminer, gala yemekleri için ideal teknik ve kaliteli hizmet donanımına sahiptir.
 
Uzman kadrosu, birbirinden farklı yiyecek ve içecek mönü seçenekleri, oturma düzeni ve konforu, ses ve görüntü sistemlerinin kalitesi, gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonları en verimli ve başarılı hale dönüştürmek için varlar.