Tenis

Kervansaray Otelleri’nin tüm konuklarına sunduğu birbirinden farklı hizmetler arasında özellikle tenis tutkunları için Tenis Sporu da ayrıcalıklı bir yer kazandı.

 

Kervansaray Otelleri’nin tenis kortları hem topun yükselişini dengeleyen hem de oyuncunun beden esnekliğini sağlayan; ayrıca hızlı servis atan ve vuruşları sert olan oyuncular için en çok tercih edilen kortlardan biri olan akrilik sert zemin katmanlıdır. Asfalt sert zemin üzerindeki akrilik boya katmanı vücudun esnekliğini sağlarken topun hızını ve sertliğini de dengeler.

 

Tenis Turnuvaları düzenlemek ve ayrıca güzel bir tatille günün yorgunluğunu atmak isteyen gruplar için bölgedeki en yüksek tenis kortu sayısı ile Kervansaray Lara Convention & Spa, düzenlenmesi planlanan tenis turnuvaları için en iddialı ve en çok tercih edilen oteller arasındadır. Ayrıca tenis hocası eşliğinde bu sporu ilk defa denemek ve öğrenmek isteyenler için size bambaşka bir keyif sunacak. Bu sporu öğrenmek içinse mükemmel bir tenis hocasına sahip olduğunuzu onu tanıyınca anlayacaksınız.

 

Her gün daha da popüler bir spor haline gelen tenis sporu hem profesyonel tenisçiler hem de tenis oynamayı deneyecekler için 6 adet ışıklandırmalı açık tenis kortu sunuyor. Işıklandırma ve tenis dersleri ücretlidir. Top ve raketlerinizi yanınızda getirebilir veya ücretsiz kiralayabilirsiniz.

 

Antalya’da Kervansaray Kundu Beach de standart ölçülerde 2 adet akrilik sert tenis kortuna sahiptir.  Bodrum’un en gözde tesislerinden biri olan Kervansaray Bodrum Resort & Hotel’ de tenis severler unutulmadan onlara özel 2 adet tenis kortu tasarlandı.  Kervansaray Marmaris Hotel & Aparts çok amaçlı kullanılabilir basketbol sahası tenis sporunu seven konukları için tenis kortu olarak da kullanılmaktadır.

 

 

İyi bir sayı yapmak için iyi bir vuruş; iyi bir vuruş için maçı keyiflendirecek kaliteli bir kort ve zinde bir bedene sahip olmak gerekiyor.

 

İşte o sayı için gerekli olan her şey burada..