Kayak

 

Kar bir tutkudur. Bunu en iyi kayak yapanlar bilir.

 

Bursa, hem konumu hem de yamaçlarının kış sporlarına uygunluğu hem de yıllardan beri süregelen en iyi kış konaklamalarına sahip kentlerimizden birisidir.

 

Türkiye’nin en gözde kayak merkezlerinden biri olan Kervansaray Uludağ Ski Center, Kervansaray Otelleri’nin 1977 yılında kurulan ilk tesisi olmakla beraber hala günümüzde Bursa’nın en gözde otelidir.

 

Beyazlar içinde, kayak sporu tutkunlarına kapılarını ilk açan ve döneminin en gözde oteli olan ve sayısız Yeşilçam film karelerindeki nostaljiyi tüm konuklarına yaşatan Kervansaray Uludağ Ski Center, öncelikli olarak kayak sporu için Uludağ’ı tercih eden misafirlerimiz için en çok tercih edilen yer olmasının yanı sıra ayrıca otel içerisinde sağladığı farklı aktivite olanaklarıyla da konuklarının memnuniyetini kazanmaya devam ediyor.

 

KAYAK MERKEZİ

Kayak, snowboard, biatlon, kayaklı koşu, serbest stil kayak, skiboarding, skibob, kızak gibi sayısız kış sporunu uygulayabileceğiniz Uludağ’da, Kervansaray, yanlarında getirmediği konuklarına kayak takımlarını kiralayabilecekleri zengin seçenekli bir alan sunuyor.

 

Bulunduğu 1. bölgenin en iyi pisti olma özelliğine sahip Kervansaray Kayak Pisti ve telesiyej konuklarının kullanımına ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 

5 ayrı profesyonel kayak hocası eşliğinde, kayak yapmayı yeni öğrenenler için Kervansaray Uludağ Ski Center’da geçirilen zaman daha da eğlenceli anlara dönüşecek.

 

Geldikleri şehirlerde hiç kar görmeyenler için kartopu oynamak bile Kervansaray Uludağ’da bambaşka bir eğlenceye dönüşecek.